Tekstil
Başarınızın Anahtarıyız

Kimya
Deneyimimizle Güçlenin

Metal
Bilgimizle Güçlenin

Tarım
Sağlıklı Bir Gelecek

Gıda
Sağlıklı Ürünler

Tekstil
Sektörü

Tekstil sektörü ana faaliyet konularımızdandır. Sektöre dahil olan dokuma, örme, trikotaj gibi işlemlerden geçirilerek üretilen kumaşların ve giyim ürünlerinin üretimi, işlenmesi ve satışı ile iştigal ediyoruz.

Tekstil sektöründe ki çalışmalarımızla, insanların günlük giyim ihtiyaçlarını karşılamak ve aynı zamanda çeşitli endüstriyel sektörler için de hammadde sağlar.

Tekstil sektörüne dahil faaliyetlerimiz şunları içerir:

  • Kumaş üretimi: Dokuma, örme ve trikotaj gibi işlemlerden geçirilerek üretilen kumaşların insanların günlük giyim ihtiyaçlarının üretilmesine, otomobil kaplamaları, ev tekstilleri gibi çeşitli endüstriyel ürünlerin de yapımında kullanılması için üretilmesine destek oluyoruz.

  • Giyim ürünleri üretimi: Örme, dikme veya dikim gibi işlemlerden geçirilerek giyim ürünlerinin üretimine destek oluyoruz. 

  • Giyim ürünleri ithalat-ihracat-iç ticareti: Üretimine destek olduğumuz giyim ürünleri ve tekstil ürünlerinin ihracatını, ithalatını ve dahili ticaretini yapıyoruz.

Tekstil sektörü içinde kullanılan çeşitli tekstil makineleri, boyalar ve diğer malzemelere de ihtiyaç sahiplerine sağlıyoruz. Tekstil faaliyetlerinin daha verimli ve etkili bir şekilde yapılmasını sağlamak için danışmanlık yapıyoruz.

93%

oranında dijitalleşmiş şirket

134

üretici ve tedarikçi

15+

sektörlerde deneyim

Tekstil

Signature Groupe, tekstil sektöründe ürünleri üretenler ve satın alan müşterilere iyi bir hizmet sunarak, genel refahı sağlamak için çalışır. Tarafların memnuniyeti, şirketimizin başarısının önemli bir göstergesidir.

Birlikte Çalışabiliriz

Signature Groupe ile kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörlerinde bağ kurmak isterseniz birlikte çalışabiliriz. İletişim sayfamızdan istediğiniz yöntem ile iletişim kurarak bize ulaşabilirsiniz.