Kimya
Deneyimimizle Güçlenin

Metal
Bilgimizle Güçlenin

Tekstil
Başarınızın Anahtarıyız

Tarım
Sağlıklı Bir Gelecek

Gıda
Sağlıklı Ürünler

Kimya
Sektörü

Signature Groupe olarak biz, kimya sektöründe uzmanız. temel kimyasallar, özel kimyasallar, polimerler gibi ürünlerin ithalat, ihracat ve dahili ticaretini yapıyoruz.

Plastik, boya ve kaplama, gıda, tekstil gibi endüstriyel sektörler için hizmet veriyoruz. Yeni teknolojileri ve yöntemleri kullanarak kuruluşlara ve markalara verimlilik sağlıyoruz.

  • Kimya ürünlerinin ihracatı ve ithalatı: Şirketimizin ana faaliyet alanlarındandır ve bu ürünleri yurt dışından satın alarak ülkemize, ülkemizde üretilen yurt dışında bir çok ülkeye ulaştırırız.

  • Ürünlerin satışı: Kimya ürünlerini ülkelerden aldıktan sonra, bunları talep eden ülkelerdeki müşterilere ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz, genellikle kimya ürünleri kullanan endüstriyel şirketler, üreticiler veya dağıtıcılardır.

  • Pazar araştırması: Kimya ürünleri ticareti için, pazar araştırması yaparak hangi ürünlerin talep gördüğünü belirlemek ve bu ürünleri temin ederiz. Kimya ürünlerinin satış fiyatlarını, pazar payını ve rakiplerinin davranışlarını araştırırız.

  • Lojistik: Kimya ürünlerinin, taşınması, depolanması ve dağıtımı gibi lojistik konularında uzmanlaşmış bir şirketiz. Bu konuları iyi yöneterek, ürünlerin zamanında ve doğru şekilde teslim edilmesini sağlarız.

  • Müşteri ilişkileri: Kimya ürünlerinde müşterilerimize iyi bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlarız. 

93%

oranında dijitalleşmiş şirket

134

üretici ve tedarikçi

15+

sektörlerde deneyim

Kimya

Signature Groupe, kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörlerinde uzmanlaşmıştır. Kimya ürünlerinin ihraç edilmesi, ithal ve dahili ticaretinde ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, şirketimizin başarısının önemli bir göstergesidir.

Birlikte Çalışabiliriz

Signature Groupe ile kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörlerinde bağ kurmak isterseniz birlikte çalışabiliriz. İletişim sayfamızdan istediğiniz yöntem ile iletişim kurarak bize ulaşabilirsiniz.