Tarım
Sağlıklı Bir Gelecek

Kimya
Deneyimimizle Güçlenin

Metal
Bilgimizle Güçlenin

Tekstil
Başarınızın Anahtarıyız

Gıda
Sağlıklı Ürünler

Tarım
Sektörü

Ana faaliyet konularımızdan birisi olan tarım sektöründe, kuruluşların gıda üretimi ile müşterilere ulaşımı için ihracat, ithalat ve ticaretini yapıyoruz.

Sektörün içinde, toprak üzerinde üretilen bitkiler ve hayvanların yetiştirilmesi, işlenmesi ve dağıtımına kadar operasyonlarını yönetiyoruz.

Tarım sektörü, insanların temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için önemlidir ve aynı zamanda çeşitli endüstriyel sektörler için de hammadde sağlar.

Tarım sektöründe faaliyetlerimiz şunları içerir:

  • Bitki yetiştiriciliği: Toprak üzerinde bitkilerin yetiştirilmesini, bitkilerin, gıda olarak tüketilebilir veya endüstriyel sektörler için hammadde olarak kullanılabilir olmasını sağlamak. İhracat, ithalat ve ticaretini yaparız. 

  • Hayvancılık: Çiftlik hayvanlarının (inekler, koyunlar, keçiler ve tavşanlar gibi) yetiştirilmesine katkı sunar. Bu hayvanların sütü, eti ve yumurtaları gibi gıda ürünlerinin ihracatı, ithalatı ve dahili ticaretini yaparız.

  • Tarımsal üretim: Toprak üzerinde üretilen bitkilerin toplanması, işlenmesi ve dağıtımına destek oluruz. Üretilen ürünlerin ihracatını, ithalatını ve dahili ticaretini yaparız.

Tarım sektörüne hitap eden çeşitli tarım ilaçları, gübreler ve makineleri üretici faaliyetlerinin daha verimli ve etkili bir şekilde yapılmasını sağlamak için temin ederiz.

93%

oranında dijitalleşmiş şirket

134

üretici ve tedarikçi

15+

sektörlerde deneyim

Tarım

Signature Groupe, tarım sektöründe ürünleri üretenler ve satın alan müşterilere iyi bir hizmet sunarak, genel refahı sağlamak için çalışır. Tarafların memnuniyeti, şirketimizin başarısının önemli bir göstergesidir.

Birlikte Çalışabiliriz

Signature Groupe ile kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörlerinde bağ kurmak isterseniz birlikte çalışabiliriz. İletişim sayfamızdan istediğiniz yöntem ile iletişim kurarak bize ulaşabilirsiniz.