Metal
Bilgimizle Güçlenin

Kimya
Deneyimimizle Güçlenin

Tekstil
Başarınızın Anahtarıyız

Tarım
Sağlıklı Bir Gelecek

Gıda
Sağlıklı Ürünler

Metal
Sektörü

Metal sektörüne dahil; demir, çelik, bakır, alüminyum gibi farklı metallerden üretilen ürünlerin üretimi, işlenmesi ve satışı ile iştigal eden ticaret şirketiyiz. Endüstriyel ve ticari amaçlar için kullanılan ve çeşitli formlarda üretilen: sıcak hadde sac, plakalar, profiller, sac çubuklar vb. ürünlerin ihracatı, ithalatını ve dahili ticaretini yapıyoruz.

Metal sektöründe uzmanlaştığımız ürünler, çeşitli endüstriyel sektörler için önemli bir kaynaktır. Örneğin, demir ve çelik, inşaat sektöründe yapı elemanları olarak kullanılırken, bakır ve alüminyum ise elektronik ve elektrik sektöründe kullanılır.

Metal sektörü, ülkemiz için önemli bir ihracat sektörüdür. Özellikle çelik ürünleri, dünya çapında ihraç edilir ve çelik üretimi, ülkelerin ekonomik gücünün ölçüsü olarak kabul edilir.

Metal sektörü, çeşitli endüstriyel sektörler için önemli bir kaynaktır ve ülkelerin ekonomik gücünün önemli bir göstergesidir.

93%

oranında dijitalleşmiş şirket

134

üretici ve tedarikçi

15+

sektörlerde deneyim

Metal

Signature Groupe, metal sektörü ve çeşitli endüstriyel sektörler için önemli derece kaynak üretir. Ülkelerin ekonomik gücünün önemli bir göstergesi olan bu sektörde önemli rol üstlenmek için çalışmaktadır.

Birlikte Çalışabiliriz

Signature Groupe ile kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörlerinde bağ kurmak isterseniz birlikte çalışabiliriz. İletişim sayfamızdan istediğiniz yöntem ile iletişim kurarak bize ulaşabilirsiniz.