Hedeflerimiz

As an early pioneer of online education, The Estudiar University has long been at the forefront of remote learning for creative professionals.

2023

Hedeflerimiz en üst sıralarda olmak

Kimya, metal, tekstil, tarım ve gıda sektörleri ve alta alanlarında en üst sıralarda hacime ulaşıp sürdürmeyi hedefliyoruz. Sektörlerimizde çalıştığımız tüm tarafları bu hedef çevresinde harekete geçirerek olumlu sonuçları sürekli almak istiyoruz.

2023 yılında dünya ekonomisini imkanlarını iyileştirici şekilde zorlamak ve güven, istikrar, kalite, teknolojik altyapıyı geliştirmek için çalışacağız.

Ana Sektörler

Undergraduate Classes

Signature Groupe

Çevre ve insana saygı felsefesini temelin sektörlerimizde aktif rolü üst pozisyonlara taşıyıp, tecrübemiz ile insan kaynağımızdan güç alarak  ürünlerimizi uluslararası sahaya taşımak.

Türkiye’nin üretim kaynaklarının yararlı ve doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayıp üretime ve dolayısıyla ülke ekonomisine katmak, çevre ve insan odağında sürdürülebilir madencilik yapmak.

Dürüstlük, Şeffaflık, Sürdürülebilirlik – İstikrar,  Verimlilik, Kapsayıcılık, İş Birliği, İnisiyatif, Birlik Olmak, Aile Olmak, Sorumluluk, Yenilikçilik, Çeviklik